Правила

Правила участі у програмі лояльності  IC Premia

 

1.     Визначення

1.1.      Програма лояльності IC Premia (далі Акція) — рекламні кампанії, спрямовані на учасників.

1.2.      Організатор –компанія Inter Cars Ukraine.

1.3.      Учасник – зареєстрований клієнт мережі  Inter Cars Ukraine.

1.4.      Приз — кожен приз, у вигляді товарів або послуг, як це визначено в Каталозі Призів, або інших матеріалах, наданих організаторами та який може бути виданий Учаснику в обмін на бали, набрані ним на протязі участі в Акції.

1.5.      Каталог Призів — визначений Організатором Каталог Призів є доступним кожному Учаснику Акції. Кожен Приз відповідає тій чи іншій кількості Балів, які належить зібрати Учасникові на протязі Акції для отримання Призу. Каталог Призів також доступний на http://icpremia.intercars.com.ua 

1.6.      Бал – Бал є визначеною Організатором умовною одиницею виміру, здобутою Учасником під час придбання ним товару, в умовах Акції, в залежності  від статусу Учасника та вартості товару.

1.7.      Формуляр – Формуляр , або форма на подання заявки для участі у Програмі IC- Премія доступна у всіх відділах продаж філій Inter Cars Ukraine і на сайті http://icpremia.intercars.com.ua. Формуляр заповнюється Учасником та після обробки дає можливість участі в Акції.

1.8.       Товар — продукт або послуга, пропоновані Організатором та вартості яким  привласнюється певна кількість балів.

1.9.       Представництво – суб’єкт, пропонуючий Учасникам Товари у рамках Акції.

1.10.     Коефіцієнт — чисельно визначальний множник при нарахуванні балів.

1.11.     IC Card — картка Програми IC-Премія, яка надається кожному учаснику та дає право увійти на сайт http://icpremia.intercars.com.ua  і та обрати Призи.

 

2.     Загальні положення

2.1.       Предметом Правил є визначення засад участі в Програмі лояльності IC-Премія , що організовано компанією Inter Cars Ukraine для її Учасників. Учасник погоджується  з тими Правилами особистим підписом на формулярі, або по електронній пошті  у Формулярі в електронному вигляді на http://icpremia.intercars.com.ua

2.2.      Акція проводиться по усій території України.

2.3.      Акція відкрита для учасників, які погоджуються із описаними Правилами участі в Акції, а також належним чином зареєструються через формуляр реєстрації.

2.4.      В Акції не можуть брати участі працівники і інші особи, працевлаштовані в мережі продажу Організатора а також особи, пов’язані з суб’єктами що безпосередньо беруть участь в організації Акції та суб’єкти, залежні перед Організатором.

2.5.      Вступ та участь у програмі є повністю добровільним рішенням учасника.

2.6.      Організатор залишає за собою право відбору торгових точок, що бажають стати учасниками акції.

2.7.      Бали, нараховані учаснику в рамках акції дійсні протягом  1 року з моменту реєстрації учасника.  Якщо нараховані бали не будуть використані  протягом  1 року , вони будуть автоматично скасовані з рахунку учасника.

 

3.      Участь в Акції.

3.1.       Учасником Акції може стати:

3.1.1.    Доросла людина, якій виповнилось 18 років, з повною дієздатністю, та яка є громадянином України або має постійне місце проживання на території  України.

3.1.2.    Фізичні особи – суб’єкти ведення господарської діяльності.

3.1.3.     Юридичні особи.

3.1.4.     Інші суб’єкти ведення господарської діяльності, за винятком   п. 2.4.

 

4.      Стати учасником Акції.

4.1.      Учасник може приєднатися до акції шляхом заповнення та підписання формуляра (за винятком електронної реєстрації). Після реєстрації  формуляра та перевірки Організатором учасник долучається до Акції.

4.2.      Зареєстрований  учасник Акції погоджується на обробку персональних даних Організатором для потреб Акції, та інших маркетингових цілей Організатора.

4.3.      Участь в акції не є доступною для учасників, які подали у формулярі дали невірні або неповні дані. Ці формуляри будуть відхилені, і клієнта не буде зареєстровано.

4.4.      Учасник Акції зобов’язаний негайно інформувати Організатора про будь-які зміни відомостей, зазначених у формі. Контактна інформація знаходиться на http://icpremia.intercars.com.ua  у вкладці «контакт».

 

5.      Правила нарахування балів.

5.1.     Учасника  буде премійовано балами за кожну покупку товарів у відділах продаж мережі Inter Cars Ukraine за час Акції.

5.2.     Кожен продукт має приписану відповідну суму вартості,  яку перелічено на 1 бал.

5.3.      Реєстрація балів відбувається  при оформленні фактури, або чека  на купівлю товарів.

5.4.      Бали стають активні після 14 днів від дати виставлення  фактури або чека, у разі готівкової оплати за товар.  У разі випадків відстрочки оплати,  нараховані бали активуються після здійснення оплати по фактурі, але не раніше, ніж через  14 днів із моменту виставлення фактури.

5.5.       В разі повернення Товарів, за які було налічено бали, або у разі перевищення строку відстрочки платежу за ці Товари,  бали, відповідно, віднімаються.

5.6.        Правила нарахування балів наступні:

5.6.1.     За кожну покупку товарів на кожні 100 грн без ПДВ для ринку PKW, та на 200 грн без ПДВ для ринку LKW,   нараховується 1 бал. Якщо   сума закупки товарів буде кратна сумі 100 (200) грн,  кількість балів, буде відповідно помножено на суму кратності.

5.6.2.     Організатор може з часом змінювати правила нарахування балів. Інформація про зміни буде розміщена на веб-сайті: http://icpremia.intercars.com.ua  та у відділах продажу мережі Inter Cars Ukraine.

5.6.3.      Бали, накопичені учасником акції, не можуть, бути предметом продажу, позики або обміняні на гроші, а також, не можуть бути передані іншій особі.

5.6.4.      Актуальна інформація про кількість накопичених балів у любий час буде доступною  для учасників на веб-сайті  http://icpremia.intercars.com.ua , та у відділах продажу філій Inter Cars Ukraine.

5.6.5.      Організатор, із ціллю виявлення можливої розбіжності при нарахуванні балів, має право вимагати від Учасника надати докази придбання товару на підставі яких нараховані бали та позбавляти учасника подальшої участі в акції, у разі відмови надання такої інформації.

 

6.    Призи акції

6.1.     Учасник Акції  може обміняти Бали, зібрані в ході участі в Акціїї, на Призи, що запропоновано Організатором та представлено в Каталозі Призів.

6.2.     Каталог призів, запропонованих для Акції та зазначеною відповідністю призів тій чи іншій сумі балів Акції,  доступний на веб-сайті  http://icpremia.intercars.com.ua,  та у відділах продаж мережі Inter Cars Ukraine.

6.3.      Зовнішній вигляд призів (розмір, колір) може незначно відрізнятися від зображень на рекламних матеріалах.

6.4.       Призи, замовлені  Учасником через сайт http://icpremia.intercars.com.ua або у відділах продаж мережі Inter Cars Ukraine , будуть  надавитись  Учасникові після перевірки Організатором  кількості  набраних Учасником балів.

6.5.       Призи доставляються  Учасникові на адресу, вказану при реєстрації в акції або за адресою, вказаною ним при замовленні призу, протягом 30 робочих днів з моменту подачі замовлення.

6.6.      Після розміщення замовлення призу, Організатором списується із рахунку Учасника відповідна кількість балів.

6.7.      У випадку, коли обраний  Учасником Приз є недоступний на той час, Учасник одержує приз еквівалентний за всіма параметрами призові, вказаному в Каталозі Призів. У разі, якщо Організатор, із різних незалежних причин,  не має можливості надати замовлений Учасником приз, замовлення буде анульовано а бали повертаються на рахунок Учасника Акції.

6.8.      Організатор залишає за собою право вносити зміни до Каталогу Призів протягом дії Акції. Інформація про актуальні призи доступна на веб-сайті http://icpremia.intercars.com.ua .

6.9.      Організатор залишає за собою право відмовити Учасникові у видачі Призу до  врегулювання платіжних зобов’язань Учасника Акції перед  Inter Cars Ukraine, якщо такі існують на момент замовлення Призу.  У разі здійснення Учасником повернення товару, за який Учасникові були нараховані бали, та, згідно умов  Акції, бали вже були обміняні на приз, відбувається списання кількості балів, відповідної до суми повернення,  із поточного рахунку.

 

7.    Відповідальність Організатора.

7.1.     Відповідальність Організатора щодо відносин із Учасником в рамках Акції є обмеженою сумою  вартості Призу.

7.2.     Організатор Акції не несе відповідальності перед Учасником за неправильне подання інформації Учасником в рамках Акції.

7.3.     Після отримання призу Учасник зобов’язаний перевірити, чи не має доставлений приз видимих ​​пошкоджень, чи є комплектність повною та відповідною. У разі виявлення пошкоджень та некомплектності призу, Учасник має повідомити про це Організатора. Якщо скарга буде вважатись виправданою Організатором, приз буде обміняно протягом 30 робочих днів з дати подання скарги на аналогічний приз, якщо це буде можливим. Якщо приз є не доступний на той момент, промоутер може запропонувати учаснику  замінити пошкоджений приз на інший, еквівалентний із каталогу призів,та який доступний на той момент. У іншому випадку бали будуть повернуті на рахунок Учасника.

7.4.     Скарги на приховані дефекти отриманого Призу  Учасник може подати протягом 14 днів з дати видання Призу.  Для цього учасник повинен зв’язатися з Організатором Акції та заповнити відповідний формуляр, наданий Організатором. У разі визнання рекламації як обґрунтованою Організатор замінює пошкоджений приз на інший, або повертає бали на рахунок Учасника  Акції. Претензії щодо надання будь-яких інших переваг Учасникові, у процесі урегулювання рекламації, виключені.

7.5.     Призи, що мають гарантії від виробника виробника, можуть бути рекламовані винятково в сервісних пунктах виробника, поданих у гарантійній книзі, або талоні.

7.6.     За винятком випадків, зазначених вище, Учасник не має інших можливостей на відшкодування Призів.

 

8.    Рекламаційна політика.

8.1.     Скарги щодо дії Акції можуть бути представлені у письмовій формі на адресу Організатора, яка знаходиться на вкладці контакту http://icpremia.intercars.com.ua

8.2.     Право подачі скарги мають лише зареєстровані  Учасники  Акції.

8.3.     Письмова скарга повинна включати в себе:  інформацію про подавача (повні ім’я та прізвище) учасника, код клієнта в Inter Cars Ukraine, повну адресу та номер телефону, електронну пошту,  а також докладний опис і причину скарги.

8.4.     Скарги обробляються протягом 14 робочих днів з дати отримання скарг Організатором.

8.5.     Рішення Організатора за скаргою є остаточним і обов’язковим. Учаснику рішення Організатора будуть повідомлені поштою, рекомендованим листом за адресою, вказаною у скарзі, протягом семи днів з дня прийняття рішення.

 

9.    Комунікація з Учасником.

9.1.    Інформація щодо Акції доступна на сайті http://icpremia.intercars.com.ua  та у відділах продаж мережі  Inter Cars Ukraine.

9.2.    Питання та побажання, пов’язані з Акцією можуть бути донесені учасниками організатору  через веб-сайт http://icpremia.intercars.com.ua, або через торговий персонал відділів продаж Inter Cars Ukraine. Контактна інформація знаходиться на вкладці  http://icpremia.intercars.com.ua.

 

10.  Завершальні положення.

10.1.      Учасник програми може  відмовитися від участі в програмі. Для цього він має інформувати організатора про свої наміри через веб-сайт http://icpremia.intercars.com.ua ,  або поштою рекомендованим листом. У такому випадку Учасник зобов’язаний обміняти нараховані бали на призи протягом 14 днів з дати відмови від участі в Акції. Після закінчення цього терміну невикористані бали буде автоматично скасовано.

10.2.       Учасник володіє всіма правами по захисту своїх персональних даних відповідно до ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» та положень  чинного законодавства.

10.3.       Організатор залишає за собою право виключити з Акції Учасника у разі виявлення порушень  Учасником положень цих Правил. У цьому випадку накопичені бали Учасника буде скасовано.

10.4.      Після оголошення  Організатором про завершення Акції, Учасник має право обміняти накопичені бали на приз або протягом 30 днів з дати публікації цього повідомлення,  в інакшому випадку Учасник втрачає усі накопичені бали.

10.5.      Права та обов’язки Організатора та Учасників Акції визначаються виключно цими правилами і умовами Акції та правовими і податковими нормами. Вся інформація про Акцію, що доступна на рекламних матеріалах, є виключно для інформаційних цілей.

10.6.     Організатор залишає за собою право змінювати ці умови, якщо це не спричинює погіршення умов участі в Акції. Інформація про внесення поправок до Правил буде доступною на веб-сайті http://icpremia.intercars.com.ua.

10.7.      Правила Акції  доступні  для Учасників під час усього періоду тривання Акції на сайті http://icpremia.intercars.com.ua. Правила Акції також можна отримати поштою, виславши на адресу Організатора лист-прохання разом із конвертом із зворотною адресою та маркою, або отримати безпосередньо у відділах продаж мережі Inter Cars Ukraine.

10.8.       Всі можливі суперечки, що виникають у зв’язку з виконанням зобов’язань, пов’язаних з Акцією, вирішуються згідно чинного законодавства, через суд за місце розташуванням організатора.