Що таке IC Premia?

Пані та панове!     

 

   Програма лояльності IC Premia  є фаховою  програмою для клієнтів  мережі Inter Cars Ukraine та надає безмежні можливості отримати приз, чи подарунок, який потрібно саме клієнту.  Кожному учасникові програми, після реєстрації, автоматично нараховуються бонусні бали за кожну покупку товарів в мережі Inter Cars Ukraine.

 

За кожні 100 грн без ПДВ для ринку PKW, та за 200 грн без ПДВ для ринку LKW,  витрачені на закупку в мережі Inter Cars Ukraine, учасникові  на спеціальний рахунок нараховується 1 бал.

Під час проведення рекламних кампаній по тому чи іншому бренду є можливість за закупку на кожні 100 (200) грн без ПДВ отримати на рахунок відразу декілька балів.

 

Купуючи в Inter Cars Ukraine та водночас приймаючи участь в програмі IC Premia  можна гарантовано стати володарем корисних та привабливих призів.

 

Стан рахунку з призовими балами, можна легко та швидко перевіряти. Інформацію можна отримати як у відділах продаж Inter Cars Ukraine, так і попередньо зайшовши під своїм акаунтом на сайті http://icpremia.intercars.com.ua

 

Кожен учасник лише сам вирішує, коли,  та на який приз він бажає обміняти зібрані бали.